TRX sper lielu soli uz priekšu, uzņemot YBell Fitness savā komandā

TRX sper lielu soli uz priekšu, uzņemot YBell Fitness savā komandā

TRX, jums jau labi zināmais uzņēmums funkcionālo treniņu aprīkojuma un izglītības jomā, ir spēris lielu soli uz priekšu, iegādājoties YBell® Fitness! YBell, Austrālijas fitnesa aprīkojuma uzņēmums, kas pazīstams ar savu inovatīvo dizainu un daudzpusīgajiem treniņu rīkiem, ienes svaigu vēsmu TRX jau tā iespaidīgajā patentēto produktu un treniņu risinājumu klāstā. Šīs apvienošanās mērķis ir nostiprināt TRX kā nozares līdera pozīcijas, vienlaikus dodot iespēju cilvēkiem kustēties labāk un dzīvot veselīgāku dzīvi.

TRX dibinātājs Rendijs Hetriks (Randy Hetrick) pauž savu saviļņojumu par šo sadarbību, sakot: "Mēs esam sajūsmā, ka varam sveikt YBell savā TRX ģimenē. Mēs vienmēr tiecamies radīt produktus, kas ir patiešām praktiski noderīgi.” Hetriks atzīst YBell inovatīvās pieejas nozīmi, kas apvieno svaru bumbas, hanteles, push-up statīva un medicīnas bumbas ar rokturiem funkcionalitāti vienā aprīkojumā, piedāvājot uzlabotu treniņu pieredzi.

YBell dibinātājs Ārons Laurencs (Aaron "Az" Laurence) atzīst šo uzņēmuma pārņemšanu par nozīmīgu notikumu, norādot: "Mēs vienmēr esam ticējuši funkcionālo treniņu spēkam un produktu radīšanai, kas izaicina un iedvesmo cilvēkus sasniegt savus fitnesa mērķus." Apvienojot spēkus ar TRX, YBell iegūst piekļuvi vairāk nekā 20 gadus ilgai inovāciju pieredzei, paplašinot savu darbības jomu plašākā auditorijā un nostiprinot savu misiju pilnveidot treniņu metodes.

Ar šo apvienošanos TRX nostiprina savu uzņēmuma ekosistēmu, nodrošinot fitnesa entuziastiem, treneriem un sporta klubu īpašniekiem plašu funkcionālo treniņu aprīkojuma un saistītās izglītības klāstu. YBell sertifikācija jau tagad ir pieejama kā daļa no TRX apmācību programmas, kas sniedz treneriem prasmes un zināšanas, lai efektīvi izmantotu YBell produktus savos treniņos. Turklāt YBell saturs tiks integrēts arī TRX Training Club® mobilajā lietotnē, kas piedāvā vairāk nekā 1000 fitnesa nodarbību un daudz iknedēļas tiešraides sesiju.

TRX izpilddirektors Džeks Deilijs (Jack Daly) uzsver YBell pievienošanās nozīmi, norādot uz iespēju paplašināt produktu piedāvājumu patērētājiem, komercpartneriem un plašajam TRX tīklam, kurā ir 300 000 sertificētu TRX treneru visā pasaulē. Dž. Deilijs ir pārliecināts, ka līdztekus TRX plašajai piegādes ķēdei un pasaulē atzītai izglītības sertifikācijai, TRX zināšanu un YBell Fitness inovatīvo patentēto dizainu apvienojums veicinās nozares attīstību un uzlabos klientu treniņu pieredzi.