Par TRX

TRX vēsture

TRX ir radies Amerikas Savienotajās Valstīs, kara flotē. TRX dibinātājs un radītājs Rendijs Hetriks 14 gadus dienējis flotē un, lai sagatavotos misijām bija nepieciešama iekārta treniņiem, līdz ar to dažādu eksperimentu gaitā radās TRX. Galvenā problēma flotē bija kā vienmēr uzturēt sevi gatavu misijām atrodoties ceļā. Un tad Rendijs no vecas cīņu jostas un izpletņa striķiem radīja ierīci, kuru bija iespējams pakārt virs durvīm un veikt simtiem vingrojumu.

Treniņu programmas tikai palielinājās un tā radās TRX – piekares sistēma, kura darbojas uz cilvēka ķermeņa svaru.

2001.gadā Rendijs savā mājas garāžā izveidoja ražotni, visu vasaru veidojot prototipus, plānojot. Kopā ar draugu Joe DiJulio, Rendijs izveidoja nelielu uzņēmumu, un noalgoja pirmos darbiniekus.Rendijs ātri saprata, ka, lai cik arī dinamiska būtu TRX piekares sistēma, bez nepieciešamā aprīkojuma un apmācībām, kas to atbalstītu, šis fitnesa izgudrojums izkūpēs vējā. Tā viņš nolēma radīt kompāniju, kas veidos inovatīvu produktu, vienlaicīgi arī sniedzot zināšanas par to kā to izmantot.

2011.gada pavasarī TRX komandai pievienojās TRX Rip Trainer. To radija divkārtējais ASV nacionālais teikvando čempions Pete Holmans. Rip Trainer pamatā ir asimetriskā kustība ar pretastības siksnu, kas nodrošina patstāvīgu spriedzi, jo lietotājam vienlaicīgi ir jānotur līdzsvars un spēks.

 

 

 

 

Treniņu filozofija

Neviena ķermeņa daļa nedarbojas viena pati, katrā kustībā ir iesaistītas vairākas ķermeņa daļas. Pamēģini pacelt zīmuli no grīdas izmantojot tikai rokas. Tas nav iespējams. Katrā vienkāršākajā kustībā ir iesaistītas kājas, mugura, vēdera muskuļi, pleci, rokas un kakls. Ķermenis ir muskuļu ķēde. Katra kustība, kuru veicam ir visa ķermeņa kustība. Tieši tāpēc TRX izmanto ierīces un kustības, kas sniedz izaicinājumu visam ķermenim. 

TRX veic augstākā līmeņa pētījumus un treniņus ar militārām vienībām, profesionāliem sportistiem, treneriem, profesoriem un tūkstošiem citu aktīvu cilvēku, lai pārbaudītu, uzlabotu un testētu produktus.

 

 

Kas tad īsti ir TRX šodien?

Vienalga vai tikai sāciet savu ceļu fitnesā vai esat tajā jau ilgus gadus, TRX sniedz jums izmērāmu, nemainīgu, jautru, efektīvu veidu, kas palīdzēs sasniegt savus labākos rezultātus. TRX sagaida jūs tur kur esat, un aizved jūs tur kur vēlaties būt, sapludinot līnijas starp treniņu un spēli, spēku un lokanību, kā arī sniedz iespēju būt labākajam tajā ko mīlat. TRX izmanto vingrojumus, kurus var veikt ikviens, jebkurā vietā, lai uzlabotu rezultātus sportā un dzīvē. TRX palīdz sasniegt maksimālus rezultātus izmantojot minimālu piepūli, un tas viss tiek panākts ar metodēm, kas tiešām strādā. TRX palīdz būt labākajam tajā ko dari, vienalga ko tu darītu, un uztur treniņu jautru.