Fitstore Friends Convention 2022

Fitstore Friends Convention 2022

 

2022. gada 28. maijā notika pirmais postpandēmijas fitnesa un koučinga pasākums Baltijas valstīs.

Šajā pasākumā piedalījās pasaulē atzīti fitnesa treneri no tādām valstīm kā Vācija, Apvienotā Karaliste, Francija, Andora un Latvija, kuri dalījās ar savām zināšanām, pieredzi un stāstīja par jaunākajām pasaules tendencēm fitnesa un treniņu jomā. Mūsu partneru TRX, Life Fitness, Myzone, Blazepod, Ybell, Therabody un SKLZ produkti bija pārstāvēti pasākumā gan treniņu sesijās, gan EXPO izstādē, kur katram zīmolam bija sava zona, kurā ikviens apmeklētājs varēja apskatīt un izmēģināt to jaunākos produktus.

Aplūkosim profesionālos trenerus, kas piedalījās pasākumā.

Life Fitness Academy Master Trainer - Marc Rohde (Apvienotā Karaliste). 28 gadu pieredze un zināšanas fitnesa jomā ir ļāvušas viņam kļūt par Life Fitness zīmola stratēģijas un attīstības speciālistu. TRX Master treneris Baltijas valstīs - Ralfs Upmanis (Latvija), 29 gadu pieredze fitnesā. TRX Akadēmijas Master treneris - Matt Gleed (Apvienotā Karaliste), 20 gadu pieredze fitnesā. MyFitness ķēdes trenere un vairāku konceptu meistarkonstruktore - Alīna Silicka (Latvija), 13 gadu pieredze fitnesā. Ybell un LesMills meistarklases trenere - Vanessa Vassallo (Francija), 23 gadu pieredze fitnesā. Blazepod Reaction training mastertrainer to be - Zanda Zariņa Rešetina (Latvija), 18 gadu pieredze fitnesā. Myzone Master Trainer - Billy Burchett (Apvienotā Karaliste), 10 gadu pieredze fitnesā. Therabody treneris un pasniedzējs - Storm Fachaux Davies (Andora), 5 gadu pieredze fitnesā.

Pasākumā piedalījās aptuveni 160 fitnesa treneri/entuziasti no Baltijas valstīm. Pasākuma norises vieta bija sadalīta četrās galvenajās zonās: galvenā un mazā skatuve, terase un lekciju telpa. Pēc reģistrācijas viesi apmeklēja atklāšanas ceremoniju, kurā ar pasākuma programmu iepazīstināja un visus dalībniekus sveica Gfitness dibinātājs un pasākuma organizators Gints Kuzņecovs, kurš pateicās savai komandai un visiem dalībniekiem, kā arī tika paziņots oficiālais pasākuma sākums.

Kopumā pasākumā notika 18 treniņu sesijas un lekcijas, un katrs dalībnieks varēja izvēlēties 7 sesijas, kas viņam bija vispiemērotākās. Ļoti populāra bija TRX Power Hour ar Marku Gleedu un Ralfu Upmani, kurā piedalījās aptuveni 100 dalībnieku, kā arī Myzone Power Up ar Billy Burchett, Ybell Pod Training ar Vanesu Vassallo un Ralfu Upmani u. c. Pārtraukumos starp sesijām dalībnieki varēja atpūsties un izmēģināt jaunākos Therabody produktus, perkusijas terapijas ierīces, kompresijas zābakus, kā arī atbildēt uz jautājumiem un laimēt balvas no mūsu partneriem. Lielā pārtraukuma laikā dalībnieki baudīja piedāvātos gardumus, piemēram, Multipower proteīna kokteiļus un musli ar augļiem no Graci. Pēc pārtraukuma notika 3 semināri: Therabody klubiem ar Stormu Fuchaux, Treneris fitnesa tirgū ar Marku Rohde un Myzone un ROI ar Billy Burchett. Pasākuma kulminācija bija pēdējā sesija TRX for Yoga ar Marku Gleedu un Ralfu Upmani, kurā dalībniekiem tika mācīti jogas vingrinājumi, izmantojot TRX piekares trenažierus.

Pēc pasākuma mēs veicām aptauju, kurā pasākums kopumā tika novērtēts ar 4,42 ballēm (no 5), darbinieku un komandas draudzīgums tika novērtēts ar 4,86 ballēm, kopējā pasākuma lietderība tika novērtēta ar 4,23 ballēm, lielākā daļa dalībnieku teica, ka viņi apmeklēja pasākumu, lai uzzinātu jaunas lietas un tehnikas, iepazītos ar globālajiem meistariem-treneriem un izmēģinātu jaunus produktus no pārstāvētajiem zīmoliem. Bet visvairāk mums patika tas, ka 97,1 % dalībnieku vēlētos apmeklēt šādus pasākumus arī turpmāk. Mums tā ir skaidra zīme, ka mēs darām labu darbu, ko dalībnieki noteikti novērtē, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nākamie pasākumi būtu vēl labāki.

Visa Gfitness komanda vēlas pateikties visiem, kas ieradās uz šo pasākumu. Ceram redzēt jūs nākamajā pasākumā!