TRX Xtender stiprinājums

  • Ražotājs TRX
  • Artikuls TRXPRO3-EXT
  • Ir Rīgas noliktavā: 9
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
19.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

trx-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs TRX
  • Artikuls TRXPRO3-EXT
  • Ir Rīgas noliktavā: 9
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

TRX® Xtender™ stiprinājums

Padari pasauli par savu treniņu vietu ar TRX Xtender! Neviens stiprinājuma punkts nebūs par augstu vai par platu, kad savieno šo stiprinājumu ar Suspension Trainer. Viegli pievienot un savākt līdz ņemšanai, sniedzot vairāk laika izbaudītu sportu, dzīvi un visu pārējo. Nepieiciešams lielāks garums? Savieno kopā divus TRX Xtender tiprinājumus. Neviens stiprinājuma punkts nav par lielu vai par platu!

Stiprinājums piedāvā:

  • Ekstra garumu un drošību: TRX Xtender piedāvā ekstra garumu un drošību, kad tiek savienots kopā ar TRX Suspension Trainer, padarot visus stiprinājuma punktus pieejamus. 
  • Stiprinājuma punkts augstāk par 2.7m: Ieteicams lietot šo stiprinājumu, kad stiprinājuma punkts ir vismaz 2.7m agustumā no zemes, vai arī, ja stiprinājuma punkts ir plats, kā piemēram, koks vai stienis. Vienkāši apsien TRX Xtender ap stiprinājuma punktu vai arī pievieno pie karabīnes.
  • Zem 63.5cm stiprinājuma punkta platums: TRX Xtender ir 94cm garumā. Ja ir nepieciešams lielāks garums, tad var savienot kopā divus Xtender. Ieteicams lietot Xtender stiprinājuma punktus, kas ir mazāki par 63.5cm, platākām vietām izmantot divus Xtender.
  • TRX tradīcijas: Kā līderis funkcionālajā treniņu programā, mēs cenšamies piedāvāt Jums pašu kvalitatīvāko, drošāko un motivējošāko aprīkojumu. Mēs izstrādājam labāko treniņu ekipējumu, treniņu programas un apmācību programas, lai Tu spētu sasniegts patieso sevi.

TRX zīmols ir viens no vadošajiem kustības līderiem, nodrošinot pasaules līmeņa treniņus ikvienam, piedāvājot vienkāršu aprīkojumu, efektīvus treniņus un izglītību, lai ikviens varētu pārveidot savu ķermeni mājas apstākļos. TRX palīdz kustēties, justies un pat dzīvot labāk, uzturot Tavu ķermeni lieliskā formā!

Ar TRX ir nepieciešamas tikai septiņas vienkāršas pamata kustības, lai sasniegtu efektīvus treniņu rezultātus - grūšana, vilkšana, "plankings" jeb balsts guļus, pagriešanās, nolieciens, izklupiens un pietupiens. Šīs vienkāršās kustības Tev palīdzēs sadedzināt taukus, palielināt ķermeņa spēku, uzlabot sirds veselību un izturību. TRX ir pieejams vairāk nekā 40 000 sporta zālēs, kas norāda uz to, ka šo zīmolu ir vērts iegādāties un izmēģināt! TRX neaprobežojas tikai ar viena veida produktiem. TRX piedāvā dažādas smaguma un medicīnas bumbas, spēka gumijas, svarcelšanas jostas un daudz citu produktu. Pārliecinies pats!

Universāla treniņu metode, kas liek svīst, veidot un spēcināt ķermeni, izmantojot savu ķermeņa svaru.

TRX Katalogs: Atrodams šeit

 

Dibinātājs: Randy Hetrick       Galvenais birojs: San Francisco, ASV      Zīmols: Dibināts 2005.gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2005

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

6'644

preces

━━

zīmolu varat sastapt

80+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━