TRX RIP pretestības gumija

 • Ražotājs TRX
 • Artikuls TRXRIP-CORDA
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
light (7) TRXRIP-LTCORDA
24.95 €
heavy (2) TRXRIP-HVCORDA
34.94 €
extra heavy (4) TRXRIP-EXHVCORDA
39.95 €
extra extra heavy (1) TRXRIP-EXEXHVCORDA
49.95 €
medium (0) TRXRIP-MDCORDA
29.95 €
No 24.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

trx-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs TRX
 • Artikuls TRXRIP-CORDA
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

TRX® RIP TRAINING Pretestības gumija

Pievienojies treniņam ar mūsu TRX RIP TRAINER maināmajām pretestības pakāpes gumijām, un izbaudi treniņu ar sev tīkamāko pretestības līmeni. Vēlies trenēties ātri un ar vieglu svaru? Izvēlies vieglāko pretestību. Vēlies pielikt lielāku piepūli? Izvēlies lielāku pretestību. Izaiciniet savu līdzsvaru, stabilitāti un spēku visu piemērotā grūtības pakāpē.

 

Pretestības pakāpes:

 • TRX Rip Trainer Lite pretestības aukla nodrošina ideālu pretestību tiem, kas ir jauni Rip Training ekipējumā, vecāka gadagājuma cilvēkiem vai arī jauniem gados sportistiem. Gumija nodrošina 6.8kg pretestību, un to ieteicams lietot cilvēkiem no 36kg līdz 50kg.
 • TRX Rip Trainer vidējas pretestības aukla piedāvā standarta sākuma līmeņa pretestību TRX Rip Trainer lietotājiem. Gumija piedāvā 9kg pretestību un nodrošina optimālu daudzuma grūtības pakāpi gandrīz visiem fitnesa līmeņiem. Šī gumija, kas ietilpst Rip Trainer standarta komplektācijā, nodrošina lielisku pamatu ikvienam, kurš iesaistās TRX Rip Training.
 • TRX Rip Trainer Heavy pretestības aukla rada jau diezgan lielu pretestību, tas ir, 11.4kg pretestību. Šī gumija ir domāta priekš jau pieredzējušiem TRX Rip Trainer lietotājiem, lai pievienotu sev papildus grūtību un iegūtu lielākus rezultātus. Auklu būtu ieteicams lietot cilvēkiem, kas sver vismaz 68kg.
 • TRX Rip Trainer X-Heavy pretestības aukla piedāvā intensīvu visa ķermeņa izaicinājumu. Šī gumija ir ieteicama priekš sportiskiem, pieredzējušiem sportistiem, kas vēlas individuālā veidā attīstīt stabilu ķermeņa kodolu un sver vismaz 75kg. Gumijas pretestība ir 17kg. Aukla izaicinās Jūsu balancu, stabilitāti un atlētiskumu ar daudz intensīvāku treniņu, kas Jums jebkad ir bijis. Kā arī, lai izmantotu šo grūtības pakāpi ir jābūt pieredzējušam TRX Rip Trainer lietotājam. 
 • TRX Rip Trainer XX-Heavy pretestības aukla piedāvā intensīvu visa ķermeņa izaicinājumu. Šīs auklas pretestība ir 23kg. Aukla ir paredzēta priekš ļoti labā formā vai arī ļoti sportiskiem cilvēkiem, kuriem jau ir nostiprināts ķermeņa kodols, lai gan vēlās to attīstīt vēl varāk. Cilvēka svaram ieteicams būt vismaz 95kg. Šī aukla, kā jau minēts pašā nosaukumā ir ar vislielāko pretestības pakāpi. Gumija izmainīs Jūsu balancu, stabilitāti un atlētiskumu ar izaicinošu pretestības pakāpi, ko nebūtu iespējams iegūt no citām pretestības auklām.

 

TRX zīmols ir viens no vadošajiem kustības līderiem, nodrošinot pasaules līmeņa treniņus ikvienam, piedāvājot vienkāršu aprīkojumu, efektīvus treniņus un izglītību, lai ikviens varētu pārveidot savu ķermeni mājas apstākļos. TRX palīdz kustēties, justies un pat dzīvot labāk, uzturot Tavu ķermeni lieliskā formā!

Ar TRX ir nepieciešamas tikai septiņas vienkāršas pamata kustības, lai sasniegtu efektīvus treniņu rezultātus - grūšana, vilkšana, "plankings" jeb balsts guļus, pagriešanās, nolieciens, izklupiens un pietupiens. Šīs vienkāršās kustības Tev palīdzēs sadedzināt taukus, palielināt ķermeņa spēku, uzlabot sirds veselību un izturību. TRX ir pieejams vairāk nekā 40 000 sporta zālēs, kas norāda uz to, ka šo zīmolu ir vērts iegādāties un izmēģināt! TRX neaprobežojas tikai ar viena veida produktiem. TRX piedāvā dažādas smaguma un medicīnas bumbas, spēka gumijas, svarcelšanas jostas un daudz citu produktu. Pārliecinies pats!

Universāla treniņu metode, kas liek svīst, veidot un spēcināt ķermeni, izmantojot savu ķermeņa svaru.

TRX Katalogs:

Dibinātājs: Randy Hetrick       Galvenais birojs: San Francisco, ASV      Zīmols: Dibināts 2005.gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2005

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

6'644

preces

━━

zīmolu varat sastapt

80+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Nesen nopirka

TRX Training Mat

TRX Training Mat

TRX
69.95
TRX MOVE Piekares sistēmas komplekts
-20%

TRX MOVE Piekares sistēmas komplekts

TRX
103.95 129.95 €
TRX PRO 4 piekares sistēmas komplekts
-15%

TRX PRO 4 piekares sistēmas komplekts

TRX
237.95 279.95 €